Kup Srbije u raftingu R4 - Veliki Rzav

Reke Veliki Rzav i Moravica, Arilje, Srbija

U cilju prevencije i sprečavanja širenja zarazne bolesti korona virusa COVID-19, Ministarstvo omladine i sporta je donelo odluku o zabrani javnih okupljanja i održavanju sportskih takmičenja.

Rafting asocijacija Srbije će se pridržavati navedene zabrane, a sve detaljne informacije o takmičenju će biti postavljenje naknadno.

 

U produžetku teksta je prvobitni plan i program takmičenja, koji je trenutno pod suspenzijom.

Svi novi detalji oko takmičenja će biti postavljeni na ovoj stranici :

 

INTERNACIONALNA RAFTING FEDERACIJA

RAFTING ASOCIJACIJA SRBIJE

KSV BRZAK – ARILJE

 

RAFTING KUP SRBIJE – R4

Datum : 

Lokacija : reke Veliki Rzav i Moravica, klasa II-III, Arilje, Srbija

GPS : 43.751854, 20.092061 Google maps

Organizator : KSV Brzak Arilje i Rafting Asocijacija Srbije

Registracija i informacije: info@raft.rs

Rok za registraciju : 

Kategorija : Kup Srbije (D) R4 - Otvoreno, muškarci i žene

Discipline : Slalom, Sprint, Paralelni sprint i Spust

Čamci : Advance Raft 425

Kotizacija : 

Svi mogu da učestvuju u organizaciji, info - kontakt

Kontakt : info@raft.rs +38163211648 (GSM,viber, whatsapp), facebook

Oprema : Svi takmičari moraju da imaju opremu : kaciga, prsluk, uže za okretanje, sigurnosno uže, nož

Pravila : Trka je u skladu sa pravilima IRF

VAŽNO : Takmičari učestvuju na sopstveni rizik, merenje vremena se vrši štopericom

Staza  (Slalom, Sprint, H2H) : Uski Vir – Viseći most (200м)

Staza za spust : Letnja pozornica – Virovo (4,5 km)

NAKNADNO ĆE BITI OBJAVLJENI :

Direktor takmičenja  :

Direktor trke :

Sudije :

Smeštaj : informacije - kontakt -  info@raft.rs +38163211648 (GSM,viber, whatsapp), facebook

Transport : sopstveni, slalom, sprint i start spusta su u centru grada

 

RASPORED :

 :

10:00-18;00 - REGISTRACIJA –

Slalom staza 43.751854, 20.092061 Google maps 

i Kafeterija (Miloša Glišića 17 - 43.751947, 20.099219 Google maps

14:00-16:00 – Zvanični trening, slalom staza

16:00-18:00 – Zvanični trening, spust

20:00 - Sastanak kapitena

 :

9:30  - Otvaranje

10:00 – Slalom 1. trka

11:30 – Slalom 2. trka

13:30 – Sprint

14:30 – Paralelni sprint

19:30 – Sastanak kapitena

 :

10:00 – Spust

13:00 – Proglašenje pobednika, zatvaranje

 

*Organizator zadržava pravo izmene programa usled nepredviđenih okolnosti

Sve promene, ukoliko ih bude, će biti objavljene blagovremeno

 

 

Galerija slika: